EN SON NE OKUDUM=> AŞK KAÇ BEDEN

Kitap dışarıda taşınacak bir kapağa sahip değil benim için:) hatta ismide hoş değil:) herkesin aklına Hadisenin şarkısı geliyor.

Yine yetişkinlere özel diyelim:) bazı kısımlar biraz değişik diyeyim siz anlayın.
Ama ktabın geneli güzel hatta çok eğlenceli okurken manyak manyak gülersiniz dışarıda okumamanızı tavsiye ederim:)

Kuralları Yıkmanın Tam Zamanı!
Kitap kurdu olan tatlı Neve Slater oyunu hep kurallarına göre oynardı, ta ki Max’la tanışana kadar.

Neve Slater, arşivde çalışan kitap tutkunu yirmi beş yaşında genç bir kadındır, ama Neve’in kendisiyle ilgili çok ciddi bir sorunu vardır: Beş yıldır ?şık olduğu ve üç yıldır görmediği platonik aşkı William, Londra’ya dönmeden önce otuz altı bedene inmek ve William’ı kendisine âşık etmek.

Neve bu süre zarfında çok ciddi bir diyet ve egzersiz programı uygular, yalnızca fiziksel olarak değil, her anlamda mükemmel olmalıdır. Daha önce hiç ilişkisi olmayan Neve ilişki yaşamanın da ne demek olduğunu deneyimlemek ister ve kendisini kız kardeşi Celia’nın çalıştığı dergide editörlük yapan çapkın ve seksi Max’la çıkarken bulur.

Acaba William döndüğünde her şey Neve’in hayal ettiği gibi mi olacak? Ya da otuz altı beden olduğu zaman Neve’in tüm sorunları çözülecek mi? Yoksa başka, bambaşka gerçeklerle mi yüzleşmek zorunda kalacak? 
(tanıtım bülteninden alıntı)

max ve neve nın arasındaki elektrik ilişki şakalaşmalar eminim sizide benim kadar eğlendirecektir.

Neve nin de dediği gibi sırf kalorili diye yemediğim,çikolataya batırılmış çileğin çikolatasını sıyırıp çileğini bana kim verecek ki ????

Hepimizin böyle ince düşünceli insanlarla karşılaşmasını dilerim:)

Hiç yorum yok: